Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Przesyłka kurierska DPD) już od 99,00 zł.
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Jakość

Najwyższej jakości karmy, suplementy i kosmetyki dla zwierząt Dr. Clauder's powstają z wykorzystaniem nowoczesnych metod produkcji. Tylko wówczas używane przez nas naturalnie najlepsze surowce o sprawdzonym pochodzeniu mogą w pełni zachować swą wartość. Produkty Dr. Clauder's powstają wyłącznie w Niemczech.  Zlokalizowanie produkcji i dystrybucji blisko siebie jest naszą strategiczną siłą. Pozwala nam to stale monitorować każdy etap realizacji naszej misji. Rygorystyczne kontrole jakości, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętzne stanowią o naszej przewadze na rynku i  są wypełnieniem zobowiązania wobec naszych klientów i ich czwornonożnych przyjaciół.

Nasz dział badań i rozwoju wraz ze współpracującymi z nami partnerami zawsze na bieżąco śledzi wyniki najnowszych badań naukowych.  Rokrocznie inwestujemy duże sumy w ten obszar,  by zachować innowacyjność i dostosować się do potrzeb naszych klientów. Utrzymanie najwyższych standardów gwarantują również zewnętrzni eksperci dietetyki,  którzy dzielą się znami swą wiedzą.

Wysoką jakość w każdym aspekcie potwierdzają zdobyte certyfikaty otrzymane w 2010 roku w obszare rozwoju produktu, produkcji i logistyki, a także IFS (Internationa Food Standard) odnoszący  się do jakości karm. 

Zakład produkcyjny Dr. Clauder's jest też pierwszą fabryką karm dla zwierząt, która otrzymała certyfikat NEN-ISO9001 za rozwiązania logistyczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Google+
Sklep internetowy Shoper.pl